SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   28 Ocak 2020,

Mart 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_179

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

RLC Günleri ne Türk Prysmian Kablo dan Gümüş Destek

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından bu yıl 15 si düzenlenen RLC Günleri, sektörün devlerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor. Her sene yenilenen konularıyla gündeme farklı bir soluk kazandıran RLC Günleri ne bu yıl Türk Prysmian Kablo gümüş sponsor olarak destek verdi.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group un Türkiye operasyonu Türk Prysmian, Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü nün gerçekleştirdiği  RLC GÜNLERİ nde gümüş sponsor olarak yer aldı. Etkinlikte ayrıca, Türk Prysmian İnsan Kaynakları Direktörü Aysun Kalmık  Hayaller-Hedefler  konulu konuşma ve sunumunu öğrenciler ile paylaştı. 

 Türkiye nin geleceği gençlerimize de yatırım yapıyoruz. 
 Türkiye yi Yarınlara Bağlıyoruz  misyonu ile çalışmalarını sürdüren Türk Prysmian yer aldığı prestijli projelerin yanı sıra katılım gösterdiği etkinlikler ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.  RLC Günleri ne destek veren Türk Prysmian ın CEO su Erkan Aydoğdu,  Gümüş sponsor olduğumuz RLC Günleri, genç beyinler ile bir araya gelme şansı yakaladığımız değerli platformlardan biridir. Türk Prysmian olarak marka değerlerimiz arasında eğitim de bulunuyor. Kurum içinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ile sık sık üniversite öğrencileri ile bir araya gelmeye çalışıyoruz.  Türkiye yi Yarınlara Bağlıyoruz   misyonumuz kapsamında, fabrikamıza ve sektörümüze olduğu kadar, Türkiye nin geleceği gençlerimize de yatırım yapıyoruz. Bu anlamda,  RLC Günleri nde öğrenci arkadaşlarımızla buluşmaktan dolayı mutluluk duyduk  dedi.

Hayaller ve hedefler konuşuldu
Sektörün en bilinen öğrenci etkinliği RLC Günleri nde konuşmacı isim olarak yer alan Türk Prysmian İnsan Kaynakları Direktörü Aysun Kalmık,  RLC Günleri, Türkiye de öğrenci, sanayi ve akademisyen iş birliğine olanak sağlaması bakımından çok önemli bir yere sahip. Etkinlik bünyesinde gerçekleştirilen oturumlar sektörler ile üniversitenin karşılıklı olarak birbirlerinden beklentilerinin tartışılacağı bir platform olarak öne çıkıyor. Öğrenci arkadaşlarla bir araya gelmekten büyük keyif aldığımız bir etkinlik oldu. Hazırlamış olduğum  Hayaller – Hedefler  isimli sunumda ele aldığım; beyin sistemi, soru sorma sanatı, öz koçluk, plan – analiz- kontrol, zihinsel süreç yönetimi konularını keyifle ele aldık, verimli ve interaktif bir oturum gerçekleştirdik  dedi.


Prysmian Group Türkiye Hakkında
Merkezi 1964 yılından bu yana Mudanya da (Bursa) olan Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş. bünyesinde, 2017 yılı sonu itibariyle 470 kişi çalışmaktadır. Türk Prysmian ın ürün yelpazesi kapsamında, Prysmian ve Draka markaları ile, 220 kV a kadar olan tüm enerji kabloları, 3.600 çifte kadar bakır iletkenli haberleşme kabloları ile fiber optik kabloları, demiryolu sinyalizasyon kabloları, asansör sistemleri, stüdyo broadcast kabloları ve özel kablolar bulunmaktadır. Prysmian Group içinde öncelikli bir ihracat merkezi olan ve 2017 yılında toplam yaklaşık 1.176.349.873 TL olan cirosunun %27 sini ihraç eden Türk Prysmian Kablo, Borsa İstanbul A.Ş. de işlem görmektedir. 

 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html

http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya/beyaz-esya-ana-ve-yan-sanayi-fuari-hefi-mart-2020de-2-kez-yapilacak
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi