SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Mart 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_179

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

SMC, Uzun Ömürlü, Açılı, Pistonlu ve Durum Göstergeli Valfini Sunar

VXB Serisi, uzun çalışma ömrü, düşük sızdırma seviyeleri ve kompakt bir tasarım sunan hava, buhar ve sıcak su ile kullanılabilen görsel kontrolü kolay, açılı pistonlu bir valftir.

Pnömatik alanda dünya çapında lider olan SMC, VXB Serisi açılı piston vafinin tasarımını, valfin açık / kapalı durumunun görsel olarak onaylanmasını sağlayan bir durum göstergesi ile geliştirdi.

Vana arızasından dolayı zahmetli ve maliyetli üretim duruşlarını azaltmak amacıyla pazar tarafından talep edilen bu valfi geliştirdik. Göstergenin entegrasyonu arıza teşhisini kolaylaştırarak müşterilerimize zamanında tepki verme imkanı sağlamaktadır.

VXB Serisi, 5 milyon hava ve 3 milyon buhar çevirimi sağlayabilir. Ayrıca, dahili hava kaçaklarını sadece 10 cm³/dk veya daha düşük bir seviyeye indirgeyen özel bir FKM kauçuk contası vardır.

3/8  ölçülü valfte sadece 100 mm yüksekliğinde kompakt bir tasarıma sahip olan VXB, sıcaklık kontrolü, sıcak su sistemleri, endüstriyel çamaşır makineleri, sterilizasyon ve temizleme ekipmanları gibi uygulamalar için ideal bir çözümdür.

Daha fazla tasarım özelliği, çift koruyucu yapısı ile valfin ömrünü ve verimliliğini uzatarak kullanıcıların maliyetlerini minimum seviyede tutmasına yardımcı olur. Koruyucu bir conta ve bir reçine kazıyıcı sayesinde yabancı parçacıkların VXB nin performansına müdahalesi engellenir.

3/8, 1/2 ve 3/4 üç bağlantı noktasına sahip VXB, dört kenarının üçünde yer alan pilot bağlantı noktası konumu ile bronz veya paslanmaz çelik (316L eşdeğeri) olarak sipariş edilebilir.

SMC Corporation, 1959 yılında Japonya da kurulmuş, günümüzde 83 ülkede faaliyet gösteren, 30 ülkede üretim yapan, Tokyo borsasında işlem gören, 19.000 in üzerinde çalışanı, 1450 Ar&Ge mühendisi ve 4 ülkede Ar&Ge merkezleri bulunan, başta pnömatik olmak üzere endüstriyel otomasyon alanında 12.000 Temel, 700.000 ürün çeşidi sunan, 2017 mali yılında 5,3 milyar US$ ciroya ulaşmış, sahip olduğu %36 lık pazar payı ile Pnömatikte Dünya Lideri bir firmadır.

1993 -2010 yılları arasında, SMC, Türkiye deki faaliyetlerini bir distribütör firma üzerinden yürütmüştür. 2010 yılında, gelişen Türkiye pazarına paralel, SMC Turkey Otomasyon A.Ş., %100 Japon sermayesi ile SMC Corporation firmasının Türkiye iştiraki olarak kurulmuştur. SMC Türkiye, İstanbul Merkez ofisi, deposu, imalat alanı dışında dört şehirde bulunan ofisleri ve 10 farklı şehirdeki bayileri ile Türk sanayisine hizmet etmektedir. Konusunda uzman genç dinamik mühendis kadrosu, yerinde müşteri ziyaretleri, teknik eğitimler, teknik destek, enerji tasarruf denetimleri, tasarım desteği, otomasyon desteği, v.b. gibi müşteri hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, gezici fuar araçları, bölgesel toplantılar, teknik sunumlar, her yıl katılınan fuarlar ile SMC çözümleri tüm Türkiye de tanıtılmaktadır. Türkiye de tuttuğu güçlü stok ve Belçika merkez depodan günlük uçak sevkiyatları sayesinde hızlı ürün teslimatı sağlanmaktadır.

VXB açılı pistonlu valfi hakkında daha fazla bilgi için, www.smcturkey.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi