SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   24 Ağustos 2019, Cumartesi

Nisan 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_180

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Girişimcileri Desteklemeye Devam Edeceğiz


Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) Inovasyon Merkezi koordinatörlüğünde 2 nci kez  Sanayide Dijital Dönüşüm Sergisi  düzenlendi. Serginin açılış konuşmasını yapan TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Burhanoğlu,  ilkinde yoğun ilgi gören sergimiz, girişimlerini sunmak ve çözüm bulmak isteyen firmalar tarafından bir fırsat kapısı oldu. Üç girişim projesi yatırımcılarla anlaşma sağladı. Bir firma ise projesiyle görüşmelerine devam ediyor. Girişimcilerimizin arkasında olarak onları desteklemeye devam edeceğiz  dedi.

Dünyanın her yerinde dijitalleşmeye önem verildiğini vurgulayan Burhanoğlu,  Dijitalleşme programlarının farkında olanlar bu alanda yatırım yapıyor. Yatırım yapmayanlar ise geride kalıyor. Bizler de sağlam durup geleceğe yatırım yapmalıyız. Dünya dijitalleşme konusunda çok hızlı ilerliyor. Bizde TOSB olarak teknolojiye ayak uydurmaktan öte, onu uyguluyor olmak ve geleceğe yön veriyor olmak istiyoruz. Bu vizyon ile girişim projelerini dinleyerek onlara çözüm sunmaya devam etmek bizi dünya standartlarına taşıyarak, asıl hedefimize ulaştıracaktır  diye konuştu.

 TOSB olarak dijitalleşmeye öncülük etmek istiyoruz 

Burhanoğlu,  Ateşin, tekerliğin, buharlı makinanın bulunması neyse bugün de dijitalleşme aynı şekilde geleceğe yön veriyor. Otomotiv sanayi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye de de yeniliklerin öncüsü bir sektör. Kimsenin bundan kaçma şansı yok. TOSB olarak dijitalleşme konusunda öncülük etmek istiyoruz. Ayrıca TOSB un hem girişimciler hem de yatırımcılar için bir pazar alanı olmasını hedefliyoruz. İkincisini gerçekleştirdiğimiz bu sergi ile de sürekliliğin sağlanması adına çok güzel işlere imza atacağımızı belirterek sergiye katılan ve destek veren herkese teşekkür ediyorum  dedi.

18 girişimci yatırımcılarla buluştu

TOSB İnovasyon Merkezi Koordinatörlüğünde gerçekleşen ve yoğun ilgi gören Sanayide Dijital Dönüşüm Sergisi nin ikincisinde, Paper Work, Eight, Hudop, Konzek, Mavis, NoviMod, Kobi Mühendislik, Robsen, Visio Mechanis, Teknosin, Tubu, RWMS, White, Total Materia, Sk Robotik, İfilo ve Modsim Ergonomi den sektöre hizmet veren önemli girşimciler yatırımcılarla buluştu.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi