SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   10 Temmuz 2020, Cuma

Nisan 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_180

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

En İyi İnovasyon Ödüllü ProManage ve Doruk, WIN EURASIA 2019 Fuarına Damgasını Vurdu

2017 yılında ABD de ProManage firmasını kuran ve birden fazla ülkede yoğun biçimde operasyonlarını sürdürmeye başlayan Doruk Otomasyon, WIN EURASIA fuarında gerçekleştirdiği lansman ile tüm dünyada tek marka adı ile anılma hedefiyle ProManage markasını Türkiye faaliyetlerinde de öne çıkarma kararını ve bundan böyle yalnızca kurumsal kimliğini  Doruk  adıyla sürdüreceğini duyurdu. Yenilenen ve modernize edilen marka kimliği ile standı yoğun ilgi gören ProManage ayrıca WINovation yarışmasına kazandığı birincilik ödülü ile fuarın en inovatif firması seçildi.

ProManage ın Sanayide Yapay Zeka Çözümleri, En İyi İnovasyon Seçildi

Fuar kapsamında düzenlenen WINovation yenilikçi, teknik inovasyon ağırlıklı, özgün tasarımlı projeleri yarışmasında, ProManage,  Dijital Üretim Yönetim Sistemlerinde Yapay Zeka: Kestirimci Karar Verme  projesi ile birinci oldu.

ProManage ekibinin uzun yıllardır üzerinde çalıştığı ve Ar-Ge Direktörü Mustafa Can Öztürk önderliğinde tamamlanan yapay zeka ürünü sayesinde, üretim yönetim sistemlerinin anlık ve geçmiş verilere ilave olarak yapay zeka ve makine öğrenmesi yöntemleri ile geleceği öngörür (Predictive) hale gelmesi sağlanıyor.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Mehmet Fatih Kacır ve Hasan Büyükdede ProManage Ekibini Tebrik Etti

Fuarına katılım gösteren T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Mehmet Fatih Kacır ile Hasan Büyükdede, ProManage standını ziyaret ederek hem Türkiye nin öncü sanayi kuruluşlarının kullandığı yapay zeka ve AR uygulamalarıyla ilgili bilgi aldılar hem de WINovation yarışma birinciliği için ProManage yöneticilerini ve ekibini tebrik ettiler.

Fabrikalarda IIoT Altyapıları ve Yapay Zeka  ProManage Özel Paneli Büyük İlgi Gördü

ProManage ın  Fabrikalarda IIoT Altyapıları ve Yapay Zeka  konulu düzenlediği özel panel, fuarın en çok ilgi çeken etkinliklerinden biri oldu. Firma Genel Müdürü Gönül Kamalı moderatörlüğünde düzenlenen panelde CTO Cengiz Özden ve Ar-Ge Direktörü Dr. Mustafa Can Öztürk ün yanı sıra IIoT teknolojileri, Big Data ve yapay zeka konularındaki yatırımları ile ülkemizin öncü sanayi kuruluşlarından Cevher Jant ın COO su Oğuz Özmen ile plastik üretim teknolojileri konusunda Türkiye nin duayen isimlerinden Metin Bilgili, değerli tecrübe ve görüşlerini katılımcılar ile paylaştılar.

YKÜ Aylin Özden in ENOSAD Özel Paneli Konuşması Fuara Damgasını Vurdu

ProManage Türkiye Operasyonları YKÜ Aylin Özden, ENOSAD Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı nın açılış konuşması ile başlayan ve ENOSAD YKÜ si Hasan Terzioğlu moderatörlüğü ile devam eden  Türkiye de Sanayide Dijital Dönüşüm (Endüstri 4.0) Uygulamaları ve Çözümleri  konferansında panelist olarak yer aldı.

Tüm katılımcıların ilgisini çeken vizyoner bir konuşma gerçekleştiren Aylin Özden, işletmelerin Endüstri 4.0 kapsamında sahip olmak istedikleri çözümlerin pazarlama amaçlı değil problem çözme odaklı olması gerektiğini vurguladı ve bu kapsamda mühendisliğin öneminin unutulmaması gerektiğine değindi.

Yüzlerce Katılımcıya Geleceğin Teknolojileriyle İlgili Eğitimler Verildi

WIN EURASIA nın en çok ilgi gören standlarından biri olan ProManage, yenilikçi ürün ve hizmetlerinin yanı sıra fuar boyunca yapay zeka, artırılmış gerçeklik ya da Big Data gibi endüstri 4.0 ın temellerini oluşturan geleceğin teknolojileriyle ilgili eğitimler düzenledi. Dört gün boyunca düzenlenen eğitimler sayesinde yüzlerce katılımcıya, işletmelerin akıllı fabrikalara dönüşümünün yolunu açan teknolojilerle ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi