SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ağustos 2019, Pazar

Nisan 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_180

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

SMC: Bizi Pazar Liderlerine Dönüştüren Kilometre Taşlarımız

SMC Corporation 1959 yılında Sintered Metal Corporation ın ticari adı altında, sinterlenmiş metal filtreler ve filtrasyon elemanları üreticisi olarak kurulmuştur.

1961 yılında şirket, ilk pnömatik komponenti olan hava hattı ekipmanı serisini piyasaya sürdü ve 1970 e kadar ürün yelpazesini, silindir imalatına kadar uzattı.

1967 de SMC, Avustralya daki ilk yurtdışı girişimini duyurdu ve 1976 da Avrupa ya yerleşti. Bunun akabinde, İsviçre deki ilk yan kuruluşunu açtı. Halen SMC nin 83 ülkede satış ofisi bulunmaktadır. 2012 yılında Çek Cumhuriyeti nde ilk Avrupa Merkez Fabrikası açıldı. Bugüne kadar tüm dünyada ISO 9001 ve ISO 14001 akreditasyonuna sahip 36 üretim tesisi bulunmaktadır.

Sintered Metal Corporation, 1985 yılında Japon Borsası nda 1987 yılında teklif vermeye hazırlanan SMC Corporation olarak ünvanını değiştirildi. Halen bu ünvan ile hizmet vermektedir. SMC, pnömatik alanında %36´lık küresel pazar payı hedefine dünya genelinde açtığı kendi iştirakleri ile ulaşmıştır. Amerika, Avrupa, Avusturalya ve Asya gibi dünyanın tüm büyük ülkelerinde oluşturduğu küresel servis ağı ile dünya pazarına dönük tükenmeyen kararlılığını ortaya koymaktadır.

Toplamda 500 lokal satış ağı bulunan firma dünya çapında 20.000 kişiye istihdam sağlamaktadır. SMC ürünleri; 12.000 i temel, 700.000´den fazla ürün çeşitliliği ile, pazardaki trendi en iyi şekilde yansıtmaktadır. SMC nin eşsiz üretim sistemi, yüksek Japon kalitesi, düşük maliyet ve kısa teslim süresi ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Japonya´nın yanı sıra, ABD, Avrupa ve Çin´de açılan teknik merkezler ile küresel bir mühendislik ağı bulunmaktadır. Toplamda 1.450 deneyimli mühendisten oluşan SMC Araştırma-Geliştirme merkezi, müşterilerin özel ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunabilmektedir.

1993 -2010 yılları arasında SMC, Türkiye deki faaliyetlerini bir distribütör firma üzerinden yürütmüştür. 2010 yılında, gelişen Türkiye pazarına paralel, SMC Turkey Otomasyon A.Ş., %100 Japon sermayesi ile SMC Corporation firmasının Türkiye iştiraki olarak kurulmuştur. SMC Türkiye, İstanbul Merkez ofisi, deposu, imalat alanı dışında dört şehirde bulunan ofisleri ve 10 farklı şehirdeki bayileri ile Türk sanayicisine hizmet etmektedir. Konusunda uzman genç dinamik mühendis kadrosu, yerinde müşteri ziyaretleri, teknik eğitimler, teknik destek, enerji tasarruf denetimleri, tasarım desteği, otomasyon desteği, vb. gibi müşteri hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, gezici fuar araçları, bölgesel toplantılar, teknik sunumlar, her yıl katılınan fuarlar ile SMC çözümleri tüm Türkiye de tanıtılmaktadır. Türkiye de tuttuğu güçlü stok ve Belçika merkez depodan günlük uçak sevkiyatları sayesinde hızlı ürün teslimatı sağlanmaktadır.


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi