SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ağustos 2019, Pazar

Ocak 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_177

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

50 e Yakın Türk Firması Fastener Fair Stuttgart a Katılıyor

Alanında dünyanın en önemli fuar etkinliği olan Bağlantı ve Sabitleme Elemanı Teknolojileri Fuarı, 19-21 Mart 2019 tarihlerinde Almanya da, Stuttgart Messe nin (Fuar Merkezi) 1, 3 ve 5 numaralı salonlarında gerçekleştirilecek. Fuar alanı bu yıl daha genişletilerek 22.000 metre kareye çıktığından, fuar kapasitesi 2017 de düzenlenen bir önceki etkinliğin toplamını çoktan geçmiş bulunuyor. Kullanılabilir toplam stand alanının %97 den fazlası şimdiden kiralanmış durumda.

Bugüne dek 40 ülkeden 900 kuruluş, Mart 2019 daki 8. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojisi Fuarı nda katılımcı olarak yerlerini ayırttı. Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, İspanya ve Birleşik Krallık, Avrupa dan en büyük katılımcıları temsil ediyor. Asyalı katılımcılar ise öncelikle Türkiye, Çin, Hindistan ve Tayvan dan.

Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojisi Fuarı nın yöneticiliğini organizatör firma Mack Brooks Exhibitions adına yerine getiren Liljana Goszdziewski,  Bağlantı ve sabitleme elemanları sanayisi, önümüzdeki yıllarda olumlu ekonomik gelişmeler beklemektedir,  diyor.  E-mobilite, uzay ve havacılık, inşaat gibi dünya ölçeğinde gelişmekte olan sanayileri göz önünde bulundurarak, bağlantı ve sabitleme elemanlarına talepte artış olacağını öngörüyoruz. Son yıllarda, yeni teknolojiler ile uygulama alanlarının yanı sıra çeşitli yeni malzemelerin kullanıma girmesiyle de pazar dinamik bir gelişme gösterdi,  diye devam ediyor Goszdziewski.  Ayrıca hibrit bağlantı elemanlarının sanayideki yeri sağlamlaştı. Bu nedenle, başta hafif mühendislik uygulamaları olmak üzere çok çeşitli alanlarda esnek ve ileri düzeyde işlevsel çözümler olarak bağlantı ve sabitleme elemanlarından yararlanılmaktadır. 

Stuttgart 2019, bağlantı ve sabitleme elemanları sanayisini bütün yönleriyle kapsıyor: sanayi tipi bağlantı ve sabitleme elemanları, inşaatlarda kullanılan sabitleme, montaj ve tesisat sistemleri, ayrıca bağlantı imalat teknolojisi. Fuarın hedef kitlesi distribütörler, tedarikçiler, mühendisler ve diğer sektör profesyonellerinden oluştuğundan bu etkinlik, bütün sektör için buluşma merkezi haline gelecek.

Yapıştırma Teknolojilerine Özel Alan
Stuttgart Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojisi Fuarı nda ilk kez bu yıl yapıştırma teknolojilerine ayrılmış bir özel alan olacak.  Yapıştırma Teknolojileri Özel Alanı nın odak noktası, modern imalatta önemi giderek artan çözümler. Bunlar, geleneksel bağlantı elemanlarına mükemmel bir takviye oluşturdukları gibi sözgelimi, otomotiv ve elektronik sanayilerindeki hafif konstrüksiyon uygulamalarında yaşamsal önem taşımaktadır.

Stuttgart 2019 Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojisi Fuarı, Stuttgart Messe nin (Fuar Merkezi) Doğu Kapısı ndan ulaşılabilecek olan 1, 3 ve 5 numaralı salonlarda gerçekleştirilecek. Fuar ziyaret saatleri, 19 Mart Salı ve 20 Mart Çarşamba günleri 09:00-18:00; 21 Mart Perşembe günü ise 09:00-15:00.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi