SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ağustos 2019, Pazar

Ocak 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_177

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

BRC BAĞLANTI Yaylı Rondela İmalatında Yatırımlarına Devam Ediyor

BRC Bağlantı, 2009 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetim ve üretim kadrosuyla hizmet vermektedir. Yönetim kadrosunun başında Bircan Küçük Yılmaz olup, kendisi idari işler, satış-pazarlama ile ilgilenirken, ortağı Tahsin Yazıcı ise üretim kadrosunun başındadır.

ISO 9001:2015 kalite belgesine sahip olan BRC BAĞLANTI, özel ve standart yaylı rondela imalatında deneyimli firmaların başında gelmektedir.

Bircan Küçük Yılmaz : Kurulduğumuz günden itibaren hedefimiz Türkiye de yaylı rondela imalatın da teknolojiyi yakalamak bu adımı atmaktı, 2018 yılında yapmış olduğumuz makine yatırımı ile bunu başarmış olmanın verdiği heyecan ve mutlulukla 2019 yılında müşterilerimize daha hızlı ve zamanında teslimat yapacağız  dedi.

Firmalarının hedefleri arasında yurtdışı çalışmalarını başlatmak ve ihracat yapmak olduğunu söyleyen Bircan Küçük Yılmaz, yeni aldıkları makinelerle bu hedefe bir adım daha yaklaştıklarını, yaylı rondela üretimi konusunda dünyanın kullandığı teknolojiyi takip ederek bu yönde yatırımlar yaptıklarını ve bu doğrultuda yatırımlarının devam edeceğini belirtti.

Kuruluşlarının 10. yılında olduklarını söyleyen Yılmaz, bu yıldan itibaren tanıtım ve yeni pazarlar konusunda çalışmalarını hızlandıracaklarını, ürün gamı içerisinde yaylı rondela haricinde her çeşit standart ve özel pul, kupilya, segman, firkete satışı da yaptıklarını, tüm bu ürünleri istenilen kaplama ve özelliklerde teslim edebildiklerini ifade etti.
 
  BRC Bağlantı, orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiş bir firmadır  diyen Bircan Küçük Yılmaz,  firmalarının değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat politikası olduğunu, üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalıştıklarını, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini  söyledi.
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi