SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ağustos 2019, Pazar

Ocak 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_177

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

NORMYAY ; Sizin projeleriniz Bizim Çözümlerimiz

Normyay; beyaz eşya, otomotiv, savunma sanayi ve elektronik, başta olmak üzere diğer pazarlara da dünya standartlarında yay, metal form ve sac parça üretimi yapmaktadır. Faaliyet alanında bilgili ve deneyimli teknik kadrosu ve tüm çalışanları ile müşterilerinin sürekli hizmetinde olan Normyay Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur Hasipek ve Ümit Hasipek;  müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sürekli olarak yenilikleri takip ediyor ve kalitemiz ile öne çıkıyoruz  diyor.

Lider Firmaların Çözüm Ortağıyız

Normyay Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur Hasipek ve Ümit Hasipek, Normyay Hakkında şu bilgileri verdiler: 

Normyay ın kalite yolculuğu 2010 yılında Pınarbaşı ndaki fabrikasında başladı ve büyüyerek devam ediyor. 20 kişilik deneyimli kadrosuyla sektörel gelişmeleri yakından takip edip teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak insan gücü ve otomasyon teknolojilerini birlikte dengeliyoruz. Standart şartnamelere ve özel sipariş ürünlere göre proje ve imalat çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Başta beyaz eşya ve otomotiv olmak üzere sektörlerinde lider firmaların çözüm ortağı ve onaylı tedarikçisiyiz. Bu da kalite puanlarımızı en üst seviyede tutarak mümkün olmaktadır.

Yürüttüğümüz İnovasyon Politikası İle Öne Çıkıyoruz

Rakiplerimizden bizi ayıran en önemli özelliğimiz ürünlerimizin üzerinde etkin ve detaylı bir kalite kontrol sistemi işletmemiz. Detaylara ve kaliteye verdiğimiz önem ile bir adım öne çıkıyoruz. İnovasyonun yalnızca yeni bir ürün geliştirme alanında değil, bir hizmet, süreç, pazarlama yöntemi, üretim yöntemi gibi alanlarda da yapılabileceğine inanıyoruz. Firma organizasyonumuzu ve üretimimizi bu düşünce yapısı üzerine oturtmuş bulunuyoruz. Bu yürüttüğümüz politika ile de her alanda öne çıkan ve tercih edilir bir firma oluyoruz.

İhracat Kapasitemizi Arttırmayı Hedefliyoruz

Üretimimizin %25 ini direk olarak ihraç etmekteyiz. İhracatımızın büyük bölümünü Avrupa ülkelerine yapmaktayız. 2019 yılı hedeflerimiz ve pazar araştırma çalışmalarımız ile direk ihracat kapasitemizi yüzde 40 a çıkartmayı hedeflemekteyiz. Türkiye ve dünya ekonomisindeki dengelerin bozulması, finansmana erişimin zorlaşması, talep ve beklentilerin düşmesi yatırımları zorlar hale geldi. Bu çerçevede değerlendirildiğinde 2019 yılı için en güvenilir çıkış yolu milli üretim ile ihracat yapmak olacaktır.

Ekonomik İstikrar Programları Devam Ettirilmeli

2018 yılı ilk yarısında hızlı bir büyüme ve ciro artışı sağladık, diğer yarısındaki durgunluk dönemini devlet destekli ekonomik istikrar programları ve vergi teşvikleri ile dengelemiş olduk. Aynı destek ve teşvik programlarının 2019 yılı içinde de sürdürülmesi gerektiği inancındayız.

Yatırıma Devam

Ülkelerin mali istikrarsızlığı ve olası tehditler sebebiyle birçok frma yatırımlarını yurt dışına kaydırıyor. Fakat önümüzdeki 2019 yılı içerisinde Normyay olarak biz büyümeyi hedefliyoruz. 2019 yılı yıllık hedeflerimiz içinde yurtiçinde makine ve Ar-Ge yatırımlarımız yer alıyor.

Daha İyisini Başarabilmek İçin Çalışıyoruz

Başarılı ve öne çıkan bir firma olabilmek için Ar-Ge ve inovasyonun paralel gitmesi gerektiğini düşünüyoruz. Fakat bunun da yeterli olmadığını, Ar-Ge ve inovasyon sisteminin doğru oluşturulmasının, ilgili değer yargılarını ve çalışma şekillerini şirket içine entegre edilmesi gerektiğinin bilincinde olarak şirket politikamıza ve üretimimize yön vermekteyiz.

Sektörde yine kalite ve test standartlarımız ile öne çıkıyor bu konudaki yatırımlarımızı yıl içerisinde artırıyoruz. Müşterilerimizle birlikte bu yapı içerisinde yol alıyor ve ürünlerinin seri üretimlerine başlamadan önce kendilerine çeşitli iyileştirmeler öneriyoruz.

Üretimini yaptığımız ürünler yan sanayi, ara parça ürünleri olduğu için direk tüketici tarafından görülmüyoruz, fakat örnek vermek gerekirse aslında bir elektrik şalterinin altında parmaklarının ucunda görülmeyen işler başarıyor ve kullanım performansını arttıracak şekilde her gün daha iyisini yapmak için çalışıyoruz

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi