SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ağustos 2019, Pazar

Ocak 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_177

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Yıldız Demir Çelik, Soğuk Haddeleme Hattını Devreye Alarak İlk Faz Yatırımını Tamamladı

Yıldız Demir Çelik Satış ve Pazarlama Direktörü Emrah Kendüzler, Üretime başlayan boya ve galvaniz hattının ardından soğuk haddeleme hattını da Aralık ayında devreye alarak ilk faz yatırımını tamamladıklarını belirterek, devam etmekte olan ikinci faz yatırımlarının da tamamlanmasıyla kısa zamanda Türkiye de demir çelik sektöründe lider oyuncuları arasında yer alacaklarına inandıklarını vurguladı. Emrah Kendüzler, üretime başladıkları 9 aylık süreci şu şekilde özetledi:

Bildiğiniz gibi Yıldız Demir Çelik olarak 2018 in Mart ayında üretime başladık. Üretime başladığımız ilk günden beri aldığımız sonuçlar oldukça başarılı bir dönem geçirdiğimizi gösteriyor. Üretime başlayan boya ve galvaniz hattının ardından soğuk haddeleme hattını da Aralık ayında devreye alarak ilk faz yatırımını tamamladık. Soğuk haddeleme hattıyla birlikte üretim kapasitemizi 1.5 milyon tona çıkarmış olduk. Yıllık 400 bin ton kapasiteli sürekli galvanizleme hattımız, inşaattan otomotive kadar birçok farklı sektörün ihtiyacını karşılayacak. Bununla birlikte yıllık 300 bin ton temizleme, 300 bin ton tavlama, 450 bin ton temper ve 150 bin ton kapasiteye sahip olan boyama hattımız sayesinde de sektörün ihtiyacı olan ürünleri üreteceğiz. Tüm bu üretim tesislerimizin yanı sıra fabrikamız bünyesindeki çelik servis merkezinde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda dilme, boy kesme ve trapez işlemleri yapıyoruz.

Geride bıraktığımız 9 ayda hem yurtiçi hem de yurtdışındaki müşterilerimizden gördüğümüz yoğun ilgiyi Yıldız Demir Çelik in sektörde çok önemli bir açığı kapatacağının göstergesi olarak değerlendiriyoruz. Devam etmekte olan ikinci faz yatırımımızın da tamamlanmasıyla kısa zamanda Türkiye de demir çelik sektöründe lider oyuncular arasında yer alacağımıza inanıyoruz. Yıldız Demir Çelik olarak orta vadede katma değerli ürün çeşitliliğimizi arttıracağız. Global bir üretici olmak ve sektörde fark yaratmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi