SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   23 Mayıs 2019, Perşembe

Subat 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_178

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Sektör Liderleri Kalite 19 da Buluşuyor

Kalite, Kontrol Edildiği Ölçüde Belli Olur

Konu başlığı anlamında dünyada sayılı yapılan Kalite fuarı, 9. Kez Sektör liderleri ile bir araya geliyor.

2006 yılında ilki düzenlenen KALİTE fuarı; Kontrol, Otomotiv Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım konularını içeriyor.  İmalat sektörünün vazgeçilmez bir parçası olan Kalite 19 fuarı İstanbul Fuar Merkezinde 23-26 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleşecek. Hexagon Metrology, Mega Danışmanlık, Bilginoğlu Endüstri, Carl Zeiss, Karfo Endüstriyel, Renishaw Plc, Cadem CAD/CAM, Ferter, Star Teknik, Bulut Makina, Faro Turkey, Instro Endüstriyel, Makro Teknik, Teknik Ölçüm, Yamer gibi ölçüm sektörünün en önemli firmaları yıllardır eksiksiz olarak bu fuarda ziyaretçilerini ağırlıyor.
Endüstri 4.0, Endüstriyel Yazılımlar, Test Ekipmanları, Ölçüm Teknolojileri ve Kontrol başlıklarını içeren fuara TİAD, TÜBİTAK, TÜRKAK ve KOSGEB destek veriyor.

2 yılda bir gerçekleşen fuar, otomotiv ve metal işleme başta olmak üzere, havacılık ve uzay, plastik, ambalaj, metalurji, alüminyum sektörlerinin önemli firmalarını ağırlayacak.

Kalite Fuar Yapım A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanı Dağhan Mumcuoğlu;  Firmamız, 30 yıldır ihtisas fuarcılığı konusunda uzmanlaşmış ekibiyle, bu konudaki tecrübe ve birikimini, sektöre artı değer yaratmak ve ülke ekonomisinin paralel gelişimi ile birlikte bu yapı içerisinde kullanmak amacıyla ihtisas fuarları düzenlemektedir.

Ekibimiz 1989 yılından günümüze dek İş ve İnşaat Makineleri, Takım Tezgahları, Üretim Teknolojileri, Güç Sistemleri, Otomobil Servis Ekipmanları ve Lojistik gibi ülkemizin en önde gelen sektörleri ile Avcılık, Seramik-Porselen-Cam ve Şarapçılık-Peynircilik gibi çok spesifik konularda 100 e yakın fuarı başarıyla organize etmekle kalmamış; bu sektörler içinde yarattığı sinerji ve katma değer ile de öne çıkmayı başarmıştır.

Sektördeki tecrübesiyle hep bir adım önde olmayı ilke edinen, yeni projelerle fark yaratmayı amaçlayan Kalite Fuar Yapım A.Ş.; 2006 yılından sonra özellikle Kalite Kontrol ve Hazır Beton sektörleri için organize ettiği fuarlarla ön planda olmuştur. Bu fuarlar sadece ülkemiz ve Avrupa nın değil, Ortadoğu, Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri ve Kuzey Afrika bölgesinin de rakipsiz fuarlarıdır.  dedi.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi