SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   23 Mayıs 2019, Perşembe

Subat 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_178

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Bağlantı ve Sabitleme Elemanı Teknolojileri 8. Uluslararası Fuarı, 19-21 Mart 2019 Tarihlerinde Stuttgart ta Düzenlenecek

Bağlantı ve Sabitleme Elemanı Teknolojileri 8. Uluslararası Fuarı, 19-21 Mart 2019 tarihlerinde Almanya nın Stuttgart kentindeki fuar merkezinde (Stuttgart Messe) 1, 3 ve 5 numaralı salonlarda gerçekleştirilecek. Yeni Çevrimiçi Fuar Öngörünümü, bu yıl sergilenen geniş bağlantı ve sabitleme elemanları yelpazesine ziyaretçiler için bir genel bakış sağlıyor. Fuara katılan yüzlerce şirket bu sayede bağlantı ve sabitleme teknolojisine kazandırdıkları ürünler, teknolojik yenilikler ve akıllıca çözümler hakkında ayrıntılı bilgi sunacak. 

Fastener Fair Stuttgart 2019 da 44 ülkeden 960 ı aşkın kuruluş, sektörün bütün alanlarından en son yeniliklerin yanı sıra konvansiyonel sistemleri de tanıtacak. Fuarda en büyük serginin sahibi olan Almanya dışında Avrupa dan belli başlı katılımcılar İtalya, Büyük Britanya, Fransa, Türkiye, Hollanda ve İspanya. Asyalı katılımcı şirketlerin büyük çoğunluğu ise Tayvan, Çin ve Hindistan dan geliyor. Fuar bu yıl da yine Almanya da, Stuttgart Messe nin (fuar merkezi) 1, 3 ve 5 numaralı salonlarında gerçekleştirilecek. Net sergi alanı bu yıl 22.000 metre kareye çıktı, yani 2017 ye göre %5 büyümüş durumda. Son düzenlenen fuara 91 ülkeden 11.709 ziyaretçi katılmıştı.

Birçok fuar katılımcısı ve ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sunan Çevrimiçi Fuar Öngörünümü ne fuarın web sitesinden erişilebilir. Böylece fuarı gezmeye hazırlanan ziyaretçilere, katılımcı kuruluşları ürün kategorilerine veya salonlara göre sıralayarak kişiselleştirilmiş bir görünüm oluşturma imkânı sunuluyor. Ziyaretçiler, Fastener Fair Stuttgart 2019 daki katılımcı profilleri arasında ürün ve hizmetlere göre arama yaparak kendi kişisel fuar öngörünümlerini oluşturabilir. 

Fastener Fair Stuttgart 2019 a hazırlanmak için bir başka seçenek de Çevrimiçi Fuar Planlayıcı. Bu araçla ziyaretçiler, ürün kategorilerine göre sıralanmış kendi fuarcı listelerini oluşturabilecekleri gibi kişiselleştirilmiş bir salon planı da hazırlayabilirler. Çevrimiçi Fuar Planlayıcı yı Fastener Fair Stuttgart web sitesinde bulabilirsiniz. 
Fuarın ziyaretçi profili toptancı, bayi, tedarikçi ve üreticileri içeriyor. Bunlar, inşaattan otomotive, elektronik ve elektrikli eşyadan metal ürünlerine veya mobilya imalatına kadar çok çeşitli sektörlerden.
Bağlantı ve sabitleme elemanı teknolojilerinin bu en önemli ticaret fuarı, sektörün bütün kesimlerinden yeni gelişmelerin sunulduğu bir etkinliktir. Fuar profili, sanayi tipi bağlantı ve sabitleme elemanları, inşaatlarda kullanılan sabitleme, montaj ve tesisat sistemleri, ayrıca bağlantı imalat teknolojisi, depolama ve fabrika donanımı ile bunlara denk düşen hizmetleri kapsıyor. 2019 daki bir yenilik, Salon 1 de açılacak olan  Yapıştırma Teknolojileri Özel Alanı  olacak.

Fuar saatleri, 19 Mart Salı ve 20 Mart Çarşamba günleri 09:00-18:00 arası. 21 Mart Perşembe günü ise 09:00-15:00. Giriş biletler fuar web sitesinden 32€ indirimli fiyattan satışa sunulmuş durumda. Fuar zamanı kapıda bilet satış fiyatı ise 45€ olacak. Biletler fuarın üç günü boyunca geçerli.  

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi