SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   23 Mayıs 2019, Perşembe

Subat 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_178

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Bantboru nun Bosch Siemens Hausgerate İş Birliği

Güçlü rekabetçi performansıyla 23 ülkeye ihracat gerçekleştiren, ürünleri dünyada üretilen 100 araçtan 4 ünde kullanılan ülkemizin kendi alanındaki lider kuruluşu Bantboru, kaliteli boru üretimi uzmanlığını 2017 yılından bu yana soğutma cihazları endüstrisinde de değerlendiriyor. Bantboru nun, kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla sunduğu farklı ürün tasarımı önerisiyle hayata geçen BSH (Bosch Siemens Hausgerate) iş birliği, büyümesini artan bir ivmeyle sürdürüyor. İki kuruluşun gündeminde, yerel üretimin yanı sıra, BSH ın yurtdışındaki üretim tesislerinde seri üretim planları da yer alıyor.

Otomotiv ve dayanıklı tüketim ürünleri sektörlerinde önem taşıyan boru sistemlerinin dünyanın en büyük 5 üreticisinden biri ve ülkemizin bu alandaki lider kuruluşu Bantboru, Ar-Ge çalışmalarıyla katma değer üretimine devam ediyor. Küresel otomotiv endüstrisinin ürettiği her 100 araçtan 4 ünde ürünleriyle yer alan Bantboru, soğutma cihazları endüstrisinde de istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

Ar-Ge ve yenilikçi ürün geliştirme çalışmalarına verdiği önemle, 2017 yılından beri soğutma cihazları endüstrisinde kendi geliştirdiği ürünleriyle var olan Bantboru, Arçelik, Uğur Soğutma ve Bundy Refrigeration un yanı sıra, küresel dev BSH (Bosch Siemens Hausgerate) ile de çalışıyor.

BSH iş birliğinin, Bantboru nun farklı ürün tasarımıyla start aldığını belirten Bantboru CEO su Sinan Gider, şunları söyledi:  BSH ile ilk teması, 2017 yılında kurduk. Buzdolaplarında kullanılan kondanser ve evaporatör boruları üzerine çalışmalar gerçekleştirdik. Kullanılmakta olan evaporatör borusuna farklı bir ürün tasarımı geliştirdik ve bunu, verimlilik ve maliyet alanlarında avantaj sağlayacak bir öneri olarak BSH ye sunduk. Evaporatör borusunun üretiminde 2018 yılında İspanya Esquiroz ve Türkiye Çerkezköy fabrikalarıyla seri üretime geçildi. Ayrıca Almanya ve Polonya fabrikalarında da seri üretime geçiş planları üzerinde ortaklaşa çalışmalarımız sürüyor. 

Bizim işimiz, rekabetçi performans
Bantboru nun rekabetçi performans sloganının, şirketin iş kültürünü ve katma değer üretme gücünü simgelediğini belirten Sinan Gider,  Bakanlık onaylı AR-GE merkezimiz, kaliteli üretim odağımız ve küresel iş yapış kültürümüzle, dünyanın önde gelen üreticilerinin stratejik öneme sahip projelerinde iş ortağı olarak yer alıyoruz. Kendi alanımızda, köklü geçmişe sahip dünya devlerinden oluşan rakiplerimizle, ölçekten bağımsız bir güçle rekabet edebiliyoruz. Müşterilerimize, kendi üretimlerini daha verimli kılacak, nihai tüketiciye yansıyacak değerler sunuyoruz. Otomotiv ve soğutma cihazları endüstrilerinde, küresel devlere rekabetçi performans gücü katıyoruz  dedi.

BANTBORU Hakkında
Sanayi üretiminde 45 yıllık köklü bir geçmişe sahip bulunan Bantboru, otomotiv ve dayanıklı tüketim ürünleri sektörlerinde önem taşıyan boru sistemlerinin dünyanın en büyük 5 üreticisinden biri ve ülkemizin bu alandaki lider uzman kuruluşudur. Bantboru, 500 den fazla çalışanıyla 30 bin metrekarelik kapalı alana yayılı üretim tesislerinde hammaddeden nihai ürüne kadar tüm prosesleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge merkezi, 2015 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından  Bantboru Ar-Ge Merkezi  olarak onaylanan Bantboru, güçlü global markaları geliştirerek ülkemizin ihracatını artırma misyonuyla dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan TURQUALITY® programı kapsamında desteğe uygun görülen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi