SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   24 Mayıs 2019, Cuma

Subat 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_178

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Mazak ın VTC-800/30SR si İle Artırılmış Verimlilik

Havacılık ve uzay üretim uygulamalarının yanı sıra genel alt yüklenici işleri için de ideal olan son derece çok yönlü Yamazaki Mazak VTC-800/30SR, tam 5 eksenli simultane işleme sağlayabilen dikey hareketli kolon yapısına sahip işleme merkezidir.

Son derece uzun ve ağır iş parçalarının işlenmesi için özel olarak tasarlanan yaygın VTC-800/30SR işleme merkezi, parçaların makina muhafazasına temas etmeden sarkmasına olanak sağlamanın yanı sıra kapladığı alan için büyük bir işleme alanı sunan sabit bir gövdeye sahiptir. 

Makinanın yüksek hızlı 18.000 dev/dk. 35 kW (%50 ED) freze iş mili sayesinde en üst düzeyde verimlilik sağlanır. İş mili kafası, döner B ekseni ile donatılmıştır, bu eksen NC döner tabla ile birlikte tamamen eş zamanlı 5 eksenli işleme sağlayarak karmaşık özelliklerde ve konturlarda ayarlama sürelerini azaltır. 

Mazak NC döner tabla, makinanın sağına veya soluna, dikey veya yatay olarak montaj seçenekleri sayesinde çok yönlülüğü artırır. Boşluksuz helisel masuralı kam dişli tasarımı, her iki eksen için de hassasiyet ve tekrarlanabilirlik güvencesi sağlar.  Bununla birlikte daha fazla esneklik için isteğe bağlı ara bölme, uzun tezgahın iki farklı iş alanına dönüştürülmesini sağlayarak yük sarkıtmasına ve toplu üretime olanak tanır.

VTC-800 30/SR, Mazak ın devrim niteliği taşıyan, dünyadaki en hızlı CNC çözümü SmoothX kontrolü ile donatılmıştır. Tüm Mazak teknolojileri gibi SmoothX de operatörün ergonomik konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Dolayısıyla 19 inç dokunmatik ekrana sahip bu çalıştırma paneli, operatöre uygun şekilde eğilebilir.

SMOOTH CNC, aynı zamanda tamamlayıcı otomasyon sistemleri ve ölçüm yazılımları gibi Mazak a ait olmayan yazılımlar ile SMOOTH CNC arasındaki bağlanabilirliği geliştiren SMOOTH API (Uygulama Programlama Arabirimi) dahil olmak üzere kullanıcılarına yardımcı olmak için çeşitli uygulamalar içerir.
 
 
Fotoğraf yazısı 1: Yamazaki Mazak ın SmoothX CNC kontrollü son derece çok yönlü VTC-800/30SR si, tam 5 eksenli simultane işleme sağlayabilen dikey hareketli kolon yapısına sahip işleme merkezidir.
 
 
 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi