SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   24 Mayıs 2019, Cuma

Subat 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_178

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

SORALUCE, İşleme Prosesinin Verimliliğini ve Hassasiyetini Artırmak İçin Çok İşlevli Çözümler Sunuyor

SORALUCE, tek bir makinede, frezeleme, tornalama ve taşlama işlemlerini gerçekleştirebilen yeni çözümler geliştiriyor.
 
Yeni üretim teknolojisi, tek bir makinede ve tek bir bağlamada, farklı boyut ve şekillerdeki parçaların yüksek hassasiyet ile işlenmesine olanak veriyor.

SORALUCE tezgahlarının yetenekleri, 12 -16 Kasım 2018 tarihlerinde Limburg / Almanya da TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2018 etkinliği ile ziyaretçilerine tanıtıldı.

Farklı operasyonlarının tek bir makineye entegre edilmesini sağlayan çözümler, üretim sürelerini azaltmayı, maliyetlerden tasarruf etmeyi ve işleme proseslerinin verimliliğini artırmayı mümkün kılar.

Bu anlamda, Avrupalı takım tezgahı üreticisi SORALUCE, yeni teknolojik gelişimi ile   Çok İşlevli tezgah   konseptine bir operasyonu da entegre ederek takım tezgahlarında yeni bir model yaratmış.

SORALUCE çok işlevli makinalar sorumlusu Andreas Mazkiaran,  SORALUCE de geliştirdiğimiz teknolojiler, parça işleme sürecinin farklı aşamalarında, aynı makine kullanılarak, verimli bir şekilde ve yüksek hassasiyetli sonuçlar elde edilmesini mümkün kılıyor  

Tüm makine serilerine dahil edilebilen,  Multitasking ( Çok İşlevlilik ) konsepti, farklı işleme operasyonlarının yerine getirilmesi ile parçaların yüklenmesi, boşaltılması ve merkezlenmesi için ayrılan zamanın azaltılması gibi avantajlar sağlar. Bir makinede, tüm farklı işleme operasyonları tek seferde bitirilir.

Ayrıca bu yeni tip konsept , ekipman yatırımını, tesisin fiziki alanını ve operatör sayısını da azaltmaktadır.

Bu nedenle, Çok İşlevli sistemler çok yönlüdür, kompakttır, büyük esneklik sağlar, süreçte verimliliği arttırır ve küçük partileri verimli bir şekilde üretmeyi mümkün kılar.

Teknoloji Merkezi

SORALUCE Çok İşlevli Tezgahları, farklı boyut ve şekillerde parçaların işlenmesini mümkün kılan yüksek düzeyde çok yönlülük sağlayan mekanik şanzıman ve yüksek torklu Çok İşlevli indeksleme kafaları ve döner tablaları ile donatılmıştır.

Frezeleme ve tornalama alanında geniş deneyime sahip olan SORALUCE, tek bir takım doğrulama işlemi ile tüm işleme kafalarının kinematik yönetimi gibi CNC kontrol ünitelerine ek olarak özelleştirilmiş döngüler geliştirir. Basit geometrilerin programlanmasını kolaylaştırır. Farklı freze, torna ve taşlama işlemlerinde veya özelleştirilmiş döngülerde bir işlemden diğerine geçmeyi mümkün kılar.

Tek bir etkinlikte birden fazla kabiliyete sahip makinalar

SORALUCE nin çok işlevli makinalar alanındaki yetkinlikleri, SORALUCE in 12-26 Kasım tarihleri arasında Almanya nn Limburg şehrinde bulunan SORALUCE BIMATEC Mükemmeliyet Merkezi nde gerçekleştirdiği TEKNOLOJİ GÜNLERİ etkinliğinde sergilendi.

Bu etkinlikte, tornalama, taşlama ve frezeleme işlemlerini tek bir bağlamada gerçekleştirebilen yeni nesil TA-M modeli sergilendi.

SORALUCE TA-M modeli, freze ve tornalama takımlarını doğrudan kullanabilmenizi sağlayan ve ara elemanların kullanımını ortadan kaldıran yeni bir işmili devir kilitleme sistemi ile donatılmış SORALUCE H200T tipi kafaya sahiptir. 

Ayrıca, makine, frezeleme operasyonu için maximum 8000 kilogram ve tornalama operasyonu için 2000 kilogram  kaldırma kapasiteli 400 devir/dakikalık bir döner tabla ile donatılmıştır.

Maksimum stabiliteyi  sağlamak için tasarlanmış olup, 1250 mm lik dikey ve 1200 mm lik enine hareket ile kaba kesme derinliği ile kaba işleme operasyonlarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı oerasyonları kolayca programlayabilir ve özel taşlama operasyonları için hazırlanmış döngüleri basitçe kullanabilirsiniz.

Kompakt ve oldukça ergonomik olan bu model ile işleme ve ölçüm operasyonlarını makinanın hem önünden hemde arkasından kolayca izleyebilirsiniz. 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi