SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   24 Mayıs 2019, Cuma

Subat 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_178

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Uyumsoft, 2019 da %30 un Üzerinde Büyüme Hedefliyor

Ülkemizin İnovasyon lideri Uyumsoft, 2019 yılında %30 un üzerinde büyüme hedefliyor. Yıllık gelirinin %31 ni ar-ge ve inovasyona ayıran Uyumsoft, ağırlıklı olarak bulut tabanlı çözümler olmak üzere her yıl yeni ürünleri pazara çıkarmaya devam ediyor.
 
Ürün ailesi arasında, Kurumsal Kaynak Planlama ERP (cloud, bulut, mobil), iDönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter, e-Bilet) uygulamaları, EkoTicari & EkoHR, Banka Bakiyem, Uyumpos dahil geniş bir ürün yelpazesi bulunan Uyumsoft, 30 un üzerindeki kamu projesini başarıyla hayata geçirdi.
 
Son 5 yıldır, her yıl ortalama %30 un üzerinde büyüme gösterdiklerini kaydeden Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Başkanı Mehmet Önder, şunları söyledi:
 Türkiye nin inovasyon liderleri arasındayız. Ar-ge ve inovasyon odaklı bir firma olduğumuz için piyasaya daima yeni ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl, bulut tabanlı EkoTicari & EkoHR ı pazara sunduk ve iç pazardan aldığımız yoğun talebin ardından, önümüzdeki yıldan itibaren global pazarlara çıkartmaya hazırlanıyoruz. Yine, bu yılın son çeyreğinde hizmete aldığımız Banka Bakiyem ürünümüze, ilk günden itibaren planlarımızın ötesinde bir taleple karşılaşıyoruz. 2019 un ilk yarısında da, bulut tabanlı yeni servislerimizin anonsunu yapmaya hazırlanmaktayız  dedi.
 
Son 7 ayda, insan kaynağını %20 arttırdı
 
Bu yıl piyasalardaki olumsuz dalgalanmaları gündeme almayarak, büyüme hedefiyle yola devam ettiklerini anlatarak konuşmasını sürdüren Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, şunları anlattı:  Daima çevik bir pazar politikası izliyoruz ve pazardaki fırsatları erken görerek, yeni ürünleri piyasaya çıkartmayı sürdürüyoruz. Büyümemize paralel olarak, ekiplerimizi güçlendiriyoruz. Son 7 ayda insan kaynağımızı yaklaşık %20 arttırdık. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tokat ve Bakü deki 6 ofisimizde 200 ün üzerindeki çalışanımız ve ekosistemimizdeki 250 yi aşkın iş ve çözüm ortağımızla binlerce müşterimize hizmet vermekteyiz  diye konuştu.
 
Bulut tabanlı çözümler ile dünya pazarlarına açılacak
 
Bulut tabanlı çözümlerin, global pazarlarda hızlıca yaygınlaşabileceğini belirten Mehmet Önder, konuşmasına şöyle devam etti:  İşletmeler, bulut tabanlı çözümler ile şirketlerini yönetmeyi istiyorlar. Bugün ve önümüzdeki dönemde, onlarca mikro-bulut servisleri işletmelerin ihtiyaçlarını karşılıyor olacak. Uyumsoft olarak, son yıllarda bulut tabanlı ürünler de geliştiriyoruz ve geliştirdiğimiz bu ürünleri iç pazarın ardından dünya pazarlarına sunmayı hedefliyoruz. Nitekim son 2 yılda birçok ürünü çıkartıp, önce Türkiye kuluçkasında başarıyla uygulamaya aldık ve gelecek yıldan itibaren Orta Asya, Afrika ve Avrupa pazarlarına da anons etmeyi planlıyoruz. Uyumsoft olarak, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde, işletmelere yönelik olan bulut tabanlı ürünlerimiz ile global pazarlarda daha etkin rol alacağız  dedi.  

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi